Receta dietike

Supë krem me brokoli

Supë krem me brokoli

Sherbehet per: 4 persona

Koha e gatimit: 25 minuta

Veshtiresia: e thjeshtë

Kjo pjate me shume pak kalori (vetem 200 kalori!) eshte e lehte, kremoze dhe e shijshme. Mund te serviret fare mire ne nje darke pas festave duke synuar reduktimin e kalorive te teperta ne total… […]

View Recipe