Irlandeze

Sallatë me lakër të bardhë dhe karrota (coleslaw)

Sallatë me lakër të bardhë dhe karrota (coleslaw)

Sherbehet per: 4 persona

Veshtiresia: shume e thjeshte

Sallaten me laker te bardhe te prere holle dhe karrota, bashkuar me nje salce qe nuk dija ta specifikoja se çfare ishte, e kam provuar disa kohe me pare ne Kroaci. Pas disa kerkimeve, mesova […]

View Recipe