Recetat e fundit

Makarona kaneloni me mish të grirë

Makarona kaneloni me mish të grirë

Sherbehet per: 4 persona

Koha e gatimit: 45 minuta

Veshtiresia: mesatare

Kjo pjate e pare eshte padyshim teper e shijshme dhe shume kalorike. Per kete arsye nuk gjen vend te perhershem ne tavolinen time, por nuk te le asnjehere ne balte kur behet fjale per nje […]

View Recipe

 
Biskota me arrë kokosi

Biskota me arrë kokosi

Sherbehet per: 6-8 persona

Koha e gatimit: 25 minuta

Veshtiresia: e thjeshtë

 Per mua kjo eshte menyra me e mire per te shijuar arren e kokosit… keto biskota jane vertete nje mrekulli! Sa here qe i pregatis veshtire te mbetet ndonje brenda pak oresh. Me pak fjale […]

View Recipe

 
 
 
 
 
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.