Peshk

Sallatë me peshk ton dhe vezë të ziera

Author:

Posted: 26 Korrik, 2010

Ne vere deshira per te shijuar nje sallate te mire mbizoteron mbi gjithcka, sidomos per ata qe adhurojne vezet e ziera apo peshkun ton. E fresket, e lehte dhe e shijshme, kete sallate mund ta […]

Read More

 

Sallatë me patate, kungulleshka dhe salcë borziloku

Author:

Posted: 4 Korrik, 2010

Kete sallate teper te shijshme mund ta shijoni si ne dreke, si shoqeruese e pjatave kryesore, ashtu edhe ne darke per te mos u renduar duke qene se plazhi tashme eshte tek porta. Patatet ne […]

Read More