Post Tagged with: "Kek pa miell"

Kek me çokollatë të zezë dhe vaj ulliri (pa miell)

Kek me çokollatë të zezë dhe vaj ulliri (pa miell)

Sherbehet per: 8 persona

Koha e gatimit: 1 ore

Veshtiresia: e thjeshte

Kombinimi I çokollates se zeze me vajin e ullirit mund te tingelloj pak cuditshem ne fillim, por ju siguroj qe ne shije te dyja shkojne mrekullisht mire. Edhe nese perdorim nje vaj ulliri ekstra te […]

View Recipe