Post Tagged with: "Receta me ananas"

Kundër gripit dhe rrufës – “vaksina në një gotë”

Kundër gripit dhe rrufës – “vaksina në një gotë”

Sherbehet per: 1 person

Veshtiresia: e thjeshtë

Dimri eshte koha e ftohjes, gripit dhe rrufes. Me poshte po ju tregojme nje kombinim shume efektiv per te parandaluar dhe kuruar simptomat e tyre. Eshte nje pije e pasur me vitamin C dhe perberes […]

View Recipe

 
Ananas me salcë portokalli dhe çokollate

Ananas me salcë portokalli dhe çokollate

Sherbehet per: 4 persona

Koha e gatimit: 5 minuta + koha e qëndrimit në frigorifer

Veshtiresia: shumë e thjeshtë

Nje embelsire vertet e thjeshte, por me nje shije teper te veçante e cila pregatitet ne me pak se gjysme ore. Pjekim ne nje tigan te vogel lajthit dhe me pas i ndajme ne copa […]

View Recipe