Post Tagged with: "Receta me borzilok të freskët"

Pesto Gjenovez

Pesto Gjenovez

Sherbehet per: 4-6 persona

Veshtiresia: e thjeshtë

Pesto gjenovez, eshte nje recete tipike e zones se Liguries mjaft e perdorur ne te gjithe Italine dhe me perhapje te gjere edhe ne vendin tone. Nuk eshte e veshtire ne pregatitje, vetem kerkon shume […]

View Recipe

 
Limonatë me borzilok

Limonatë me borzilok

Author:

Posted: 28 Korrik, 2010

Ju propozojme limonaten me borzilok, nje freskuese verore shume e shijshme, natyrale, pa ngjyrues, aroma artificiale dhe shume e thjeshte per ta pregatitur ne shtepi. Do t’ua keshillonim per mbremjet e nxehta te veres si […]

Read More