Post Tagged with: "Receta me lule kungulli"

Lule kungulli të skuqura

Lule kungulli të skuqura

Sherbehet per: 4-5 persona

Koha e gatimit: 30 minuta

Veshtiresia: e thjeshtë

Kerkoni nje antipaste te veçante per te filluar dreken apo darken me shije? Lulet e kungullit jane perfekte dhe shume te thjeshta per tu realizuar. Ta shohim bashke sesi pregatiten: I lajme mire lulet e […]

View Recipe