Post Tagged with: "Receta me patate te vogla"

Sallatë me patate të vogla dhe arra

Sallatë me patate të vogla dhe arra

Sherbehet per: 6-8 persona

Koha e gatimit: 20 minuta

Veshtiresia: e thjeshte

Provoni ta pregatisni kete sallate te rafinuar per festa te veçanta si shoqeruese te mishit. I pjekim arrat ne nje tigan ne zjarr te ulet derisa te marrin ngjyre te lehte nga te gjitha anet. […]

View Recipe