Post Tagged with: "Red mullet fish recipes"

Peshk barbun me salcë në furrë

Peshk barbun me salcë në furrë

Sherbehet per: 4 persona

Koha e gatimit: 35 minuta

Veshtiresia: e thjeshtë

Barbuni, eshte nje nga peshqit me te shijshem dhe me te shendetshem te ujit te kripur, i cili shpesh gatuhet ne menyren me te thjeshte te mundshme: i skuqur. Por sot po ju propozojme nje […]

View Recipe